Preskoči na sadržaj

Upravni odjel za EU fondove

Regionalni dani EU fondova u Zadru

“Regionalni dani EU fondova” održat će se 20. studenoga 2018. u Kneževoj palači (Poljana Šime Budinića 3) u Zadru s početkom u 10 sati.

Regionalni dani EU fondova u Zadru

U Zagrebu potpisan Ugovor za projekt "ZadrugArt"

U Zagrebu je 29. listopada 2018. godine potpisan Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za projekt "ZadrugArt"

Grad Zadar sudjelovao na međunarodnom seminaru u Nitri u okviru projekta VirtualArch

U Nitri (Slovačka) od 22. do 24. listopada 2018. godine održan sastanak članova projektnog tima i međunarodni seminar u okviru projekta VirtualArch

Grad Zadar kao primjer dobre prakse u Living streets priručniku za gradove

Projekt „Living streets“ sufinanciran iz LIFE programa Europske unije otvorio je novi pristup sagledavanju odnosa između javnog prostora i stanovnika.