U Odsjeku za ozakonjenje zgrada i ostale poslove obavljaju se poslovi vođenja i rješavanja postupaka izdavanja rješenja o izvedenom stanju sukladno odredbama Zakona o postupanju s nezakonito izgrađenim zgradama i drugih upravnih i neupravnih postupaka u slučajevima propisanim važećim zakonima i drugim propisima donesenim na temelju zakona.

Zahtjevi
Zakoni i propisi
Podaci za plaćanje 

Administrativna referada
Ponedjeljkom, utorkom, srijedom i četvrtkom od 08:00 do 11:30 sati 

Referenti primaju stranke
Utorkom od 08:00 do 11:30 sati  

Referenti primaju projektante
Utorkom od 12:00 do 14:00 sati 

U cilju suzbijanja širenja zarazne bolesti uzrokovane virusom SARS-CoV-2 ( COVID -19) te zaštite građana i službenika od nepotrebnog izlaganja rizicima zaraze, Upravni odjel za prostorno uređenje i graditeljstvo Grada Zadra moli sve stranke koje imaju potrebu kontaktirati službenike Upravnog odjela da to obave putem telefona ili e-maila, koji se nalaze na mrežnim stranicama Grada Zadra.

Pročelnik
Darko Kasap, dipl. inž. stroj.

Zamjenica pročelnika
Slavica Kardum, dipl. iur.
Tel. 023 / 208 - 031
E-mail: slavica.kardum@grad-zadar.hr

 

Pomoćnica pročelnika za ozakonjenje zgrada i ostale poslove
Marija Pavlović Palčok, dipl. ing. građ.
Tel: 023 / 208 - 030
E-mail: Marija.Pavlovic-Palcok@grad-zadar.hr

 

Voditelj odsjeka za ozakonjenje zgrada i ostale poslove
Ruđer Bošković dipl. ing. građ.
Fax: 023 / 208 - 048
E-mail:ruder.boskovic@grad-zadar.hr

 

 Referenti za administrativne poslove

Zdenka Brković - referent za pripremu građevinskih i ostalih poslova
Tel. 023 / 208 - 033
Fax: 023 / 208 - 035
E-mail: zdenka.brkovic@grad-zadar.hr

 

Alida Lerga - stručna suradnica za provedbu dokumenata prostornog uređenja i gradnje (žalbe, ovjere pravomoćnosti)
Tel. 023 / 208-037
Fax: 023 / 208 - 035
E-mail: alida.lerga@grad-zadar.hr

 

Radmila Brkljača - referent za pripremu građevinskih i ostalih poslova (pristojbe, dostava)
Tel. 023 / 208-037
Fax: 023 / 208 - 035
E-mail: radmila.brkljaca@grad-zadar.hr

 

 

Ime i prezime Tel. E-mail
Maja Pilipović 023/208-018 maja.pilipovic@grad-zadar.hr
Marijana Patrk 023/208-027 marijana.patrk@grad-zadar.hr
Robert Perica 023/208-029  robert.perica@grad-zadar.hr
Roberta Bajlo Stojanović  023/208-023 roberta.bajlo@grad-zadar.hr
Jure Hromin 023/208-022  jure.hromin@grad-zadar.hr