Treća My Smart City konferencija i hackathon u Zadru 15. i 16. listopada

Ključna tema konferencije je „Kvaliteta života“.

Arheološki radovi na Sfingi

U tijeku arheološki radovi na Sfingi

Na zadarskoj Sfingi u ponedjeljak 7. rujna 2020. počeli su istražni arheološki radovi koje u sklopu provedbe projekta RECOLOR organizira Grad Zadar

Održano završno događanje u sklopu projekta RUINS pod nazivom "Kako očuvati srednjovjekovnu baštinu"

Rezultati provedbe projekta "RUINS - Održiva prenamjena, očuvanje i moderno upravljanje povijesnim ruševinama" prezentirani su u petak, 4. rujna 2020.

Objavljen poziv "Unaprjeđenje postojećih i širenje usluga izvaninstitucionalne skrbi na području odabranih urbanih aglomeracija/područja Osijek, Pula, Rijeka, Slavonski Brod, Split, Zadar i Zagreb"

Poziv na dostavu projektnih prijedloga raspisan je u sklopu specifičnog cilja 9.iv.2 Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014-2020.

Novi informativni totem ispred GKZD

Projektom „VirtualArch“ prostor ispred Gradske knjižnice Zadar osuvremenjen je novim LCD ekranom.

Brošure

INTERPRETACIJA BAŠTINE KORIŠTENJEM MODERNIH TEHNOLOGIJA

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers.