Otvorena šetnica na Muraju

Gradonačelnik medijima predstavio šetnicu.

Održane prve radionice u sklopu izrade SUMP-a Zadar

Mobilnost građana Grada Zadra ekološki je prihvatljiva, efikasna, koristi sve prednosti moderne tehnologije.

Istraživanje za potrebe izrade Predstudije modela razvoja urbane šume Musapstan

Molimo vas za sudjelovanje u anketnom istraživanju.

Velika završnica projekta ZadrugArt

Tijekom dvogodišnjeg trajanja projekta, u njegovim aktivnostima sudjelovalo je 40-ak organizacija civilnog društva na području grada

Objavljen poziv za „Centar za mlade (faza II.) - Parterno uređenje okoliša Centra za mlade u sklopu bivše vojarne u ulici Stjepana Radića u Zadru“

U srijedu, 21. listopada 2020. godine objavljen je poziv za dodjelu bespovratnih sredstava II. fazu strateškog projekta Centra za mlade u Zadru.

Brošure

INTERPRETACIJA BAŠTINE KORIŠTENJEM MODERNIH TEHNOLOGIJA

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers.