Preskoči na sadržaj

Upravni odjel za EU fondove

Vijesti

Objavljen poziv "Aktivno uključivanje i poboljšanje zapošljivosti te razvoj inovativnih socijalnih usluga za ranjive skupine unutar 7 urbanih aglomeracija/područja Osijek, Pula, Rijeka, Slavonski Brod, Split, Zadar i Zagreb"

Poziv na dostavu projektnih prijedloga raspisan je u sklopu specifičnog cilja 9i1 Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014-2020.

My Smart City konferencija i dogodine u Zadru

Odobrena europska sredstva za nastavak razvoja IT scene u Zadru kroz projekt 2CODE.

Završava projekt "CODE"

U partnerskoj organizaciji - BIT Centar - u Tuzli 2. i 3. prosinca 2019. godine održana je završna konferencija projekta "CODE"

Drugi bilten projekta "INTENSIFY"

Objavljen poziv na dostavu projektnog prijedloga "Gradnja nove zgrade poduzetničkog inkubatora"

Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije objavilo poziv za izravnu dodjelu unutar Prioritetne osi 3 "Poslovna konkurentnost" OPKK.

Tko smo i što želimo?

Prezentirani su rezultati anketnog istraživanja kulturnih potreba mladih kojeg su proveli sociolozi sa Sveučilišta u Zadru u okviru projekta ZadrugArt