Preskoči na sadržaj

Upravni odjel za EU fondove

ZadrugArt ulazi u svoju središnju fazu

Slijedi faza u kojoj će se kroz rezultate dobivene analizom stanja participativno predlagati modeli i načini rada i suradnje u Centru za mlade

Objavljen poziv na dostavu projektnog prijedloga za strateški projekt "Izgradnja infrastrukture poduzetničke zone Crno"

Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije objavilo poziv za izravnu dodjelu unutar Prioritetne osi 3 "Poslovna konkurentnost" OPKK.

Održana informativna radionica za poziv "Revitalizacija brownfield lokacija UP Zadar"

U Kneževoj palači održana je radionica za zainteresirane prijavitelje Poziva "Revitalizacija brownfield lokacija Urbanog područja Zadar".

Poziv poslodavcima – pridružite nam se na sastanku s vašim budućim voditeljima pripreme i provedbe EU projekata

EU sredstvima 47 nezaposlenih osoba iz Zadarske županije educirano za „privlačenje“ EU sredstava

Grad Zadar sudjelovao na sastanku i konferenciji u okviru projekta VirtualArch

U Trentu (Italija) od 24. do 26. rujna 2019. godine održao se sastanak i konferencija u okviru projekta VirtualArch

„Pokreni se!“ – okrugli stol na temu aktivnog uključivanja mladih u život lokalne zajednice

U četvrtak, 26. rujna 2019., u sklopu projekta „VR LABoratorij za mlade“ u Prirodoslovno-grafičkoj školi Zadar održan je okrugli stol „Pokreni se!“.