Preskoči na sadržaj

Upravni odjel za EU fondove

Treća My Smart City konferencija i hackathon u Zadru 15. i 16. listopada

Ključna tema konferencije je „Kvaliteta života“.

Arheološki radovi na Sfingi

U tijeku arheološki radovi na Sfingi

Na zadarskoj Sfingi u ponedjeljak 7. rujna 2020. počeli su istražni arheološki radovi koje u sklopu provedbe projekta RECOLOR organizira Grad Zadar

Održano završno događanje u sklopu projekta RUINS pod nazivom "Kako očuvati srednjovjekovnu baštinu"

Rezultati provedbe projekta "RUINS - Održiva prenamjena, očuvanje i moderno upravljanje povijesnim ruševinama" prezentirani su u petak, 4. rujna 2020.

Objavljen poziv "Unaprjeđenje postojećih i širenje usluga izvaninstitucionalne skrbi na području odabranih urbanih aglomeracija/područja Osijek, Pula, Rijeka, Slavonski Brod, Split, Zadar i Zagreb"

Poziv na dostavu projektnih prijedloga raspisan je u sklopu specifičnog cilja 9.iv.2 Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014-2020.

Novi informativni totem ispred GKZD

Projektom „VirtualArch“ prostor ispred Gradske knjižnice Zadar osuvremenjen je novim LCD ekranom.