Preskoči na sadržaj

Upravni odjel za EU fondove

RigaYouth#Challenge

Gradonačelnik Kalmeta potpisao ugovor za obnovu Providurove palače i zadarskih bedema - projekt „Zadar baštini“

U Vladi RH održano svečano potpisivanje ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava iz Europskih fondova u ukupnoj vrijednosti 403 milijuna kuna.

Projekt enGAGING

Biciklom na špicu

UO za EU fondove Grada Zadra u subotu, 08. 04. 2017. godine u vremenu od 9 do 12 sati organizira na Forumu događanje pod nazivom „Biciklom na špicu".

Projekt „Coworking Zadar – suradnjom do inovacija“ u izboru za najuspješniji lokalni EU projekt

Projekt „Coworking Zadar – suradnjom do inovacija“ ušao je u izbor za najuspješniji lokalni EU projekt RH u razdoblju 2015.-2016.!