Gradonačelnik Dukić primio ministra regionalnog razvoja i fondova EU, Marka Pavića

Partnerski odnos u strateškim projektima Grada Zadra.

Položen kamen temeljac za izgradnju studentskog doma i restorana

U Novom kampusu Sveučilišta u Zadru danas je održana svečanost polaganja kamena temeljca za izgradnju budućeg studentskog doma i restorana.

Objavljen poziv "Aktivno uključivanje i poboljšanje zapošljivosti te razvoj inovativnih socijalnih usluga za ranjive skupine unutar 7 urbanih aglomeracija/područja Osijek, Pula, Rijeka, Slavonski Brod, Split, Zadar i Zagreb"

Poziv na dostavu projektnih prijedloga raspisan je u sklopu specifičnog cilja 9i1 Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014-2020.

My Smart City konferencija i dogodine u Zadru

Odobrena europska sredstva za nastavak razvoja IT scene u Zadru kroz projekt 2CODE.

Drugi bilten projekta "INTENSIFY"

Objavljen poziv na dostavu projektnog prijedloga "Gradnja nove zgrade poduzetničkog inkubatora"

Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije objavilo poziv za izravnu dodjelu unutar Prioritetne osi 3 "Poslovna konkurentnost" OPKK.

Brošure