Povodom obilježavanja prve godišnjice rada Savjet mladih Grada Zadra organizira izložbu fotografija mladih zadarskih fotografa na temu „Zadar i mladi“ koja bi na jednom mjestu objedinila amatere i profesionalce. Izložba bi se otvorila 3. ožujka 2011. godine., a radove koji će se izložiti odabrati će žiri sastavljen od profesionalnih fotografa.

Uvjeti koje autori moraju zadovoljiti:

- mlađi/a od 30 godina

- mjesto prebivališta grad Zadar

- prijavljuje jednu do šest fotografija

Uvjeti koje moraju zadovoljavati dostavljene fotografije:

- fotografije moraju biti snimljene digitalnim fotoaparatom

- rezolucije iznad  4 megapixel-a

- fotografije moraju biti na temu „Zadar i mladi“

Uvjeti prijave:

- prijavnica i fotografije dostavljaju se putem elektroničke pošte na adresu savjet.mladih.grada.zadra@gmail.com najkasnije do
20. veljače 2011. godine

- ime fotografije ujedno je i ime dostavljene datoteke