Tomislav Korona, dipl.iur.
Pročelnik
Tel:  023 / 208 - 130
Fax: 023 / 208 - 191
tomislav.korona@grad-zadar.hr

Mirna Blažević
Referent za uredsko poslovanje
Tel:  023 / 208 - 130
mirna.blazevic@grad-zadar.hr

Marin Batur, dipl.iur.
Zamjenik pročelnika
Tel:  023 / 208 - 137
Fax: 023 / 208 - 191
marin.batur@grad-zadar.hr

Josipa Mileta, dipl.iur.
Voditeljica Odsjeka za gosp. poslovnim i stambenim prostorima
Tel:  023 / 208 - 131
Fax: 023 / 208 - 191
josipa.mileta@grad-zadar.hr

Niko Pletikosa
Viši referent za stambene i poslovne prostore
Tel:  023 / 208 - 131
Fax: 023 / 208 - 191
niko.pletikosa@grad-zadar.hr

Zvjezdana Šindija
Referent za stambene i poslovne prostore
Tel:  023 / 208 - 132
Fax: 023 / 208 - 191
zvjezdana.sindija@grad-zadar.hr

Ružica Srzentić
Viši referent za javne površine
Tel:  023 / 208 - 133
Fax: 023 / 208 - 191
ruzica.srzentic@grad-zadar.hr

Vesna Ivanov
Referent za javne površine
Tel:  023 / 208 - 133
Fax: 023 / 208 - 191
vesna.ivanov@grad-zadar.hr

Tijana Buterin, dipl.iur. 
Voditeljica Odsjeka za poslove gospodarenja zemljištem
Tel:  023 / 208 - 139
Fax: 023 / 208 - 191
tijana.buterin@grad-zadar.hr

Iva Zubčić, dipl.iur.
Viši savjetnik za poslove gospodarenja zemljištem
Tel:  023 / 208 - 136
Fax: 023 / 208 - 191
iva.zubcic@grad-zadar.hr

Pavica Knežević, dipl.tur.kom.
Savjetnik za poslove procjene vrijednosti nekretnina
Tel:  023 / 208 - 083
Fax: 023 / 208 - 191
pavica.knezevic@grad-zadar.hr