U Maloj vijećnici Grada Zadra predstavljen je ovogodišnji program manifestacije "Đir po gradu". Već treću godinu za redom Grad Zadar u suradnji s gradskim poduzetnicima organizira razna događanja koja počinju na dan Sv. Krševana, 24. studenog  i traju do dana Sv. Stošije, 15. siječnja. Svi ugostitelji i trgovci koji sudjeluju u "Điru po gradu" prepoznatljivi su po naljepnici koja će biti istaknuta na vidljivom mjestu. Ponuda je vrlo raznolika i obuhvaća širok raspon usluga i proizvoda, te zabavnih sadržaja. i ove godine će biti otvoreno klizalište na parkiralištu pored crkve sv. Marije, obogaćeno i ugostiteljskom ponudom. Restorani su se ove godine uključili svakodnevnom ponudom po promotivnim cijenama, kafići i trgovine nude brojne popuste. Muzeji daju popust na ulaznice i kupovinu suvenira. Cijeli je program zamišljen s ciljem oživljavanja Poluotoka u zimskim danima.

Cjelovit program možete preuzeti ovdje:

Predstavljen Đir po gradu Predstavljen Đir po gradu