Gradonačelnik Dukić primio veleposlanika Indije u RH,  Nj.E. g. Sandeep Kumara
Gradonačelnik Dukić primio veleposlanika Indije u RH, Nj.E. g. Sandeep Kumara
Veleposlanik Indije, Nj.E. g. Sandeep Kumar u Zadru.

Gradonačelnik Grada Zadra, Branko Dukić, sa zamjenicima, Antom Babićem i Jagodom Surać, upriličio je primanje za veleposlanika Indije u RH,  Nj.E. g. Sandeep Kumara.

Veleposlanik Indije Nj.E. Sandeep Kumar ovom je prigodom istaknuo kako mu je Zadar, od svih hrvatskih gadova, najdraži grad. Uz dosadašnju kulturnu suradnju, želja mu je unaprijediti gospodarske odnose te je s tim ciljem dogovorio susrete u HGK županijskoj komori Zadar i sa zadarskim gospodarstvenicima. Predložio je organizaciju manifestacije Dani indijske kulture kojom bi se građanima Zadra približila ova zanimljiva zemlja te, po uzoru na druge hrvatske gradove, i organizaciju Dana indijskog filma na kojima bi se predstavila bogata indijska filmska industrija. Također, indijsko veleposlanstvo svake godine organizira obilježavanje Međunarodnog dana joge, 21. lipnja, a ove godine taj je dan obilježen na Morskim orguljama.

Gradonačelnik Dukić pozdravio je ove inicijative i izrazio spremnost za suradnju na predloženim područjima.

Gradonačelnik Dukić primio veleposlanika Indije u RH,  Nj.E. g. Sandeep Kumara Gradonačelnik Dukić primio veleposlanika Indije u RH,  Nj.E. g. Sandeep Kumara Gradonačelnik Dukić primio veleposlanika Indije u RH,  Nj.E. g. Sandeep Kumara Gradonačelnik Dukić primio veleposlanika Indije u RH,  Nj.E. g. Sandeep Kumara Gradonačelnik Dukić primio veleposlanika Indije u RH,  Nj.E. g. Sandeep Kumara