Susret gradonačelnika i nadbiskupa
Nadbiskup Puljić u posjetu gradonačelniku i suradnicima.
U Maloj vijećnici Grada Zadra, upriličen je tradicionalni predbožićni susret gradonačelnika Grada Zadra i nadbiskupa Zadarske nadbiskupije. Ove godine domaćin je bio gradonačelnik Branko Dukić sa suradnicima, zamjenicom Jagodom Surać te pročelnicima  Dolores Grdović Kalmeta i Ivanom Mijolovićem.  U pratnji nadbiskupa zadarskog, mons. dr. Želimira Puljića, bili su generalni vikar Zadarske nadbiskupije, mons. Josip Lenkić i tajnik Damir Šehić. Rekapitulirali su godinu na imaku i razmijenili  božićne čestitke, te simbolične darove.

Susret gradonačelnika i nadbiskupa Susret gradonačelnika i nadbiskupa Susret gradonačelnika i nadbiskupa Susret gradonačelnika i nadbiskupa Susret gradonačelnika i nadbiskupa