Obilazak radova

Gradonačelnik Zvonimir Vrančić je sa svojim suradnicima obišao početak radova na izgradnji zgrade Mjesnog odbora Plovanija na križanju Virske ulice i ulice Ivana Kerdića. Rok za dovršetak izgradnje je 4 mjeseca, a u zgradi je predviđen ured za mjesni odbor i prostorija za društvena događanja. Ispred zgrade će se urediti i manje dječje igralište.

Također su obišli i ostale radove na području grada koji su u tijeku: izgradnju i uređenje ulice Borka Šarlije Kese, uređenje Kijevske ulice, radove na izgradnji odvodnje na Putu Kotlara i Fotezovoj ulici.

Obilazak radova Obilazak radova Obilazak radova Obilazak radova Obilazak radova Obilazak radova Obilazak radova Obilazak radova Obilazak radova Obilazak radova Obilazak radova