Gradonačelnik Božidar Kalmeta službeno preuzeo vlast

Danas, 17. lipnja 2013. godine, gradonačelnik grada Zadra Božidar Kalmeta i formalno je stupio na dužnost, kojom prigodom mu je dosadašnji gradonačelnik, a sada njegov zamjenik Zvonimir Vrančić i službeno predao izvještaj o svom radu.

Gradonačelnik Kalmeta, zahvaljujući novinarima na dolasku, još jednom je zahvalio svim građanima, te obećao otvorenost i efikasnost Gradske uprave prema njima. Također je pozvao medije da prate transparentnost rada Grada Zadra i naglasio da će imati uvijek otvorena vrata Gradske uprave, istaknuvši pri tom da bez medija nema prave demokracije.

Zamjenici gradonačelnika, Zvonimir Vrančić i Ivica Vlakić, također su zahvalili građanima i izrazili svoje zadovoljstvo što će imati priliku zajedno s gradonačelnikom Božidarom Kalmetom raditi u ovom mandatu na dobrobit svih građana.