Gradonačelnik Božidar Kalmeta zaželio prvašićima i svim učenicima sretan početak školske godine
Fotogalerija Galerija
Gradonačenik grada Zadra Božidar Kalmeta zaželio je svim učenicima, a posebno prvašima, sretnu i uspješnu školsku godinu.

Gradonačenik grada Zadra Božidar Kalmeta i na početku ove školske godine zaželio je svim učenicima, a posebno prvašima, sretnu i uspješnu školsku godinu.
Tom prigodom je prvašićima OŠ Petra Preradovića i svim učenicima prvih razreda osnovnih škola Grada Zadra poklonio olovku kao znak i simbol pismenosti te im prigodnom čestitkom poželio sretan i uspješan početak školske godine.

Gradska knjižnica Grada Zadra i ove će godine tijekom rujna i listopada omogućiti besplatan upis svim prvašima.