Završna konferencija projekta "Škola puna mogućnosti - pomoćnici u nastavi za razvoj mogućnosti svih učenika"

U utorak, 7. srpnja, s početkom u 11:00 sati, u Velikoj vijećnici Grada Zadra bit će održana završna konferenciju projekta „Škola puna mogućnosti – pomoćnici u nastavi za razvoj mogućnosti svih učenika“.

Na konferenciji će, među ostalim, sudjelovati iz Upravnog odjela za odgoj i školstvo Grada Zadra, Ivana Perić Zrilić, voditeljica projekta. Nada Meštrović, predsjednica Povjerenstva za uvođenje pomoćnika u nastavu, OŠ Bartula Kašića, dat će osvrt na program uvođenja pomoćnika u nastavu. Marko Marin, ravnatelj OŠ Šimuna Kožičića Benje govorit će o provedbi projekta i sveukupnom doprinosu u školama dok će brošuru „Pomoćnici u nastavi u osnovnim školama Grada Zadra“ predstaviti doc.dr.sc. Matilda Karamatić Brčić sa Sveučilišta u Zadru.