Predsjednik RH Ivo Josipović otvorio je drugi po redu Susret gradonačelnika i poduzetnika koji se ove godine održava u Zadru. Povodom otvorenja skupa, na kojem će gradonačelnici gradova iz cijele Hrvatske i prestavnici poduzetnika imati priliku u zajedničkim razgovorima doći do novih smjernica kako pomiriti recesiju i razvoj, skupu su se obratili Vojko Obersnel, kao predsjednik Udruge gradova i Zvonimir Vrančić, kao gradonačelnik grada domaćina ovog susreta. Susret se održava danas i sutra u hotelu Kolovare.

Povodom otvorenja skupa, na kojem će gradonačelnici  gradova iz cijele Hrvatske i prestavnici poduzetnika imati priliku u zajedničkim razgovorima doći do novih smjernica kako pomiriti recesiju i razvoj, skupu su se obratili Vojko Obersnel, kao predsjednik Udruge gradova i Zvonimir Vrančić, kao gradonačelnik grada domaćina ovog susreta.
Susret se održava danas i sutra u hotelu Kolovare.

Susret gradonačelnika i poduzetnika