U subotu 16. travnja 2011. u OŠ Petra Preradovića održana je Uskršnja radionicu za odgojitelje koju su organizirali Upravni odjel za odgoj i školstvo Grada Zadra i časopis Unikat u izdanju tvrtke Vegor d.o.o.

Unikat je časopis koji nudi kreativne ideje za izradu dekorativnih i funkcionalnih predmeta namijenjen odgojiteljima u vrtićima i učiteljima u školama.

Na radionicama, koje su vodile Snježana Vuković, Karmen Rodić i Barica Matković polaznice iz DV Radost i DV Sunce i svih privatnih vrtića koje sufinancira Grad Zadar, izrađivale su uskršnje dekoracije za stol, oslikavale pisanice i ukrasne kutije.

Radionica za odgojitelje Radionica za odgojitelje Radionica za odgojitelje Radionica za odgojitelje Radionica za odgojitelje