Pozdravite prvi dan ljeta na Kolovarima

Pozdravite prvi dan ljeta na najpoznatijoj zadarskoj plaži. Grad Zadar poziva Vas u subotu 21. lipnja 2014. godine u 11 sati na plažu Kolovare gdje će se održati svečanost podizanja Plave zastaveSvečanosti će nazočiti gradonačelnik Grada Zadra, Božidar Kalmeta i direktor tvrtke „Obala i lučice“ d.o.o. Zadar, Eduard Duka.

Plava zastava za plaže i marine je međunarodni ekološki program zaštite okoliša, mora i priobalja čiji je prvenstveni cilj održivo upravljanje i gospodarenje morem i obalnim pojasom. Plava zastava je danas u svijetu vrlo cijenjena turistička markica koja je sve brojnijim turistima glavni orijentir prilikom odabira destinacije.

Od ove godine ta turistička markica krasi i javnu gradsku plažu Kolovare koja nije samo kupalište nego i tradicionalno šetalište svih generacija Zadrana, ali i simbol čistog i ekološki svjesnog grada!

Ovim putem pozivamo sve građane da nam se pridruže u subotu, 21. lipnja u 11 sati na plaži Kolovare u bogatom zabavno-sportskom programu koji smo za njih ovom prigodom pripremili jer su „Kolovare – više od kupanja“.

PROGRAM PODIZANJA PLAVE ZASTAVE NA PLAŽI KOLOVARE

„Kolovare – više od kupanja“

Datum: 21.6.2014.

Vrijeme: 11:00-18:00 sati

Lokacija: Plaža Kolovare

Vrijeme: 11:00 do 12:00 sati

11:00-11:15 - Podizanje plave zastave

11:15 do 11:35 - Modni performance kupaćih kostima

11:35 do 11:50 - Pokazna vježba odbojkašica

12:00 - Kokteli

Vrijeme: 12:00 do 18:00 sati

Različite zabavne i društvene igre:

prijenos loptice u žlici, igre s loptom i balonom, preskakanje/povlačenje užeta , izrada kula u pijesku, igre „Špageti“, graničari, ljudski „Čovječe, ne ljuti se!“;

15:00 do 16:00 - Odbojkaška utakmica, turniri

16:00  - Revijalna vaterpolo utakmica