Odluka o dodjeli financijskih sredstava po Javnom natječaju za financiranje projekata/programa udruga iz područja održivog razvitka zadarskih otoka i zaštite okoliša – 2017.
Odobreno financiranje 23 projekta udruga

Temeljem provedenog Javnog natječaja za financiranje programa/projekata udruga iz područja održivog razvitka zadarskih otoka i zaštite okoliša, te evaluacije pristiglih prijava od strane Povjerenstva za ocjenjivanje zaprimljenih prijava, Gradonačelnik Grada Zadra donio je Odluku o dodjeli financijskih sredstava odabranim programima/projekata udruga.

U Proračunu Grada Zadra, UO za razvitak otoka i zaštitu okoliša, za 2017. godinu za ovu namjenu je osigurano ukupno 260.000,00 kuna, a ukupno je odobreno financiranje 23 projekta.

Predmetna Odluka i popis odobrenih programa/projekata nalazi se u prilogu.