Izaslanstvo Grada Zadra, predvođeno predsjednikom Gradskog vijeća prof. Davorom Arasom i gradonačelnicom Anom Lovrin danas je položilo vijence i zapalilo svijeće na Spomen obilježje poginulih u Domovinskom ratu te na Spomen obilježje masovne grobnice u Škabrnji, a povodom 13. godišnjice sjećanja na Škabrnjske žrtve.

Gradski izaslanici sudjelovali su, također, u škabrnjskoj procesiji povodom Dana sjećanja te su nazočili komemorativnoj sjednici Općinskog vijeća Općine Škabrnja, zajedno s visokim dužnosnicima Republike Hrvatske.