Obilježavanje Dana grada Zadra i blagdana sv. Krševana
Položeni vijenci i svijeće za sve poginule hrvatske branitelje.

Povodom obilježavanja 24. studenog, Dana grada Zadra i blagdana njegovog zaštitnika, sv. Krševana, na Gradskom su groblju ispred Središnjeg križa položeni vijenci i upaljenje svijeće u znak dubokog poštovanja i zahvalnosti svim braniteljima koji su svoje živote dali za slobodu Zadra i Hrvatske. Počast poginulima odala su brojna izaslanstva među kojima su i predstavnici udruga proizašlih iz Domovinskog rata, Zadarske županije, policije i vojske te političkih stranaka. U ime Grada Zadra, vijenac su položili gradonačelnik Branko Dukić sa zamjenicima Antom Babićem i Jagodom Surać te predsjednikom Gradskog vijeća, Zvonimirom Vrančićem.

Obilježavanje Dana grada Zadra i blagdana sv. Krševana Obilježavanje Dana grada Zadra i blagdana sv. Krševana Obilježavanje Dana grada Zadra i blagdana sv. Krševana Obilježavanje Dana grada Zadra i blagdana sv. Krševana Obilježavanje Dana grada Zadra i blagdana sv. Krševana Obilježavanje Dana grada Zadra i blagdana sv. Krševana Obilježavanje Dana grada Zadra i blagdana sv. Krševana Obilježavanje Dana grada Zadra i blagdana sv. Krševana