Prema odluci Gradskog poglavarstva, obnovit će se kolnički zastori Splitske ulice i Ulice Ivana Meštrovića u Zadru, a planirana vrijednost ovih radova je oko 800.000,00 kuna.

Uskoro će biti asfaltirane i brojne nerazvrstane zadarske ulice, za što će se iz Gradskog proračuna izdvojiti oko 2.000.000,00 kuna.

Riječ je o Ulici Nikole Šopa, Put Ploče, Petrčani (prema groblju), Crno, ulice Živkovića, Suha punta, prilazi Biogradskoj cesti i Ulici Sv. Nikole Tavelića, Put Kotlarskih serdara s odvojcima, P.R. Vitezovića, nastavak Nikole Jurišića te obilazak B-30 Puta Pudarice.