Izbori za nacionalne manjine

GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO

GRADA ZADRA

U Zadru, 4. travnja 2023.

OBAVIJEST

Vlada Republike Hrvatske raspisala je izbore za članove vijeća nacionalnih manjina i izbora predstavnika nacionalnih manjina u jedinicama lokalne i područne (regionalne) samouprave Odlukom od 30. ožujka 2023.

Izbori će se održati u nedjelju  7. svibnja 2023.

Gradsko izborno povjerenstvo Grada Zadra smješteno je u zgradi Trgovačkog i Općinskog suda u Zadru, Dr. Franje Tuđmana 35, prostorija 21-prizemlje.

Telefonski brojevi povjerenstva su:  292-151 i 292-152, e mail: gip.zadar@izbori.hr.

Uredovno vrijeme povjerenstva je radnim danom od 9,00 sati do 15,00 sati.

Županijsko izborno povjerenstvo Zadarske županije, dana 10. ožujka 2023. imenovalo je sastav Gradskog Izbornog povjerenstva Grada Zadra i to:

1. Ana Markač za predsjednicu
  2. Ivana Festini za potpredsjednicu
  3. Ardena Bajlo za članicu
  4. 4. Igor Delin za člana
  5. Katarina Zdunić za članicu
  6. Sanja Dujmović za članicu

Predsjednica Gradskog  Izbornog povjerenstva Grada Zadra

Ana Markač, v.r.

U privitku donosimo raspored dežurstva Gradskog izbornog povjerenstva.