Gradonačelnica Ana Lovrin sa svojim se suradnicima danas odazvala pozivu ravnateljice Dječjeg vrtića za djecu s teškoćama u razvoju gđe. Vesne Penjalov na druženje povodom Međunarodnog dana invalida.

Gradonačelnica se tako, s djecom invalidima, kao i članovima Udruge tjelesnih invalida Zadarske županije, tijekom jutra družila na Narodnom trgu te u zgradi Gradskog poglavarstva.

Tom je prigodom gradonačelnica za proljeće iduće godine najavila početak gradnje Centra za osobe s posebnim potrebama, među kojima su i invalidi, na predjelu Mocira.