Gradonačelnica Ana Lovrin primila je danas u Gradskoj vijećnici veleposlanika Velike Britanije u Republici Hrvatskoj, Nj. E. Johna Ramsdena u povodu njegovog prvog službenog posjeta Zadru. Nakon razgovora, veleposlanik i gradonačelnica dali su izjave predstavnicima medija, kojom je prilikom g. Ramsden čestitao Gradu na obnovi Zadra i poboljšanju infrastrukture.

Kako su oboje naglasili, razgovarali su u prvom redu o samom gradu, ali i o mogućnostima daljnjih kontakta s ciljem unapređenja gospodarske suradnje i daljnje promocije Zadra u Velikoj Britaniji.

Zahvalivši se na prijemu, veleposlanik je istaknuo kako ga Zadar zanima posebice zbog prisustva jednog od najvećih britanskih ulagača, British American Tobacco –a,
Dodao je, nadalje, kako u Velikoj Britaniji vlada velik interes za Hrvatsku, što se očituje kroz medije koji svakodnevno spominju Hrvatsku kao ovogodišnje najpoželjije turističko odredište.