Gradonačelnik Kolega sa suradnicima danas je posjetio park Vruljica, gdje je Konzumovom donacijom preuređeno i opremljeno dječje igralište. Dio je to Konzumove akcije «Vratimo djeci igrališta» koja je započela prošle godine u Zagrebu, a kojoj je cilj omogućiti djeci sigurne i bezbrižne uvjete za igru.
Budući da je jučer u Zadru otvorena Konzumova najveća prodavaonica, kao kompanija koja kontinuirano ulaže u lokalnu zajednicu u kojoj posluje, Konzum je najmlađim Zadranima poklonio ovo igralište.

Gradonačelnik Živko Kolega ovom je prigodom kazao kako će tijekom ove godine na području grada i otoka koji administrativno pripadaju Gradu, biti uređeno i opremljeno novih šest dječjih igrališta, od kojih će najveće biti na zadarskoj rivi. Ono bi, dodao je gradonačelnik, trebalo biti postavljeno za dvadesetak dana.