Poziv na početnu konferenciju projekta Mreža ZaDar – Mreža inovativnih vrtića po mjeri djece i roditelja

Pozivamo Vas na početnu konferenciju i predstavljanje projekta „Mreža ZaDar – mreža inovativnih vrtića po mjeri djece i roditelja“ – UP.02.2.2.08.0054 koja će se održati u utorak, 26. ožujka 2019. godine s početkom u 11:00 sati u Koncertnoj dvorani braće Bersa (Poljana Šime Budinića 3, Zadar).

Nositelj projekta je Grad Zadar. Partneri na projektu su DV Radost, DV Sunce, DV Maslačak, DV Ribica, DV Šuškalica, DV Golubica i DV Klokan.

Projekt Mreža ZaDar izravno će doprinijeti unaprjeđenju obiteljskog i poslovnog života što je temeljni cilj poziva Unaprjeđenje usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja.

Dječji vrtići će zahvaljujući ovom projektu unaprijediti svoj rad organiziranjem smjenskog rada i produljenog boravka. Kroz projekt će se verificirati novi odgojno obrazovni programi, educirati postojeći i zaposliti novi djelatnici.

Ukupna vrijednost projekta je 14.269.513,60 kuna. Bespovratna sredstva iznose 100%, a financiraju se iz Europskog socijalnog fonda.

Dnevni red:

1. Registracija sudionika
  2. Uvodna riječ – Ivana Perić Zrilić, Grad Zadar, voditeljica projekta
  3. Pozdravni govor – Branko Dukić, dr. med., Gradonačelnik Grada Zadra
  4. Pozdravni govor – Joso Nekić, prof., pročelnik Upravnog odjela za odgoj i školstvo
  5. Predstavljanje projekta – Ivana Perić Zrilić, Grad Zadar, voditeljica projekta
  6. Pozdravni govor – Ana Dunatov, ravnateljica Dječjeg vrtića Sunce

Radujemo se Vašem dolasku!