186. rođendan Arheološkog muzeja Zadar
Otvorenje izložbe "Religije kamenog doba".

U petak, 30. studenoga 2018. Arheološki muzej Zadar obilježio je svoju 186. obljetnicu otvarajući pritom izložbu „Religije kamenog doba“, prof dr. sc. Ivora Karavanića i više kustosice Natalije Čondić.

U ime Grada Zadra, zamjenica gradonačelnika Zadra, gđa Jagoda Surać prigodnim je riječima Arheološkom muzeju Zadar čestitala 186. rođendan i zaželjela mu daljnji napredak i prosperitet, osvrnuvši se na njegov značaj:
„Grad Zadar se posebno ponosi ovom svojom kulturnom institucijom, koja svojim kontinuiranim postojanjem i djelovanjem u Zadru i široj zadarskoj regiji doprinosi našem kulturnom i uljudbenom identitetu u našoj zemlji i izvan granica naše zemlje i obogaćuje našu ukupnu kulturnu i turističku ponudu grada.“

Izložbu je, u ime Ministarstva kulture Republike Hrvatske otvorio državni tajnik dr. sc. Ivica Poljičak.

186. rođendan Arheološkog muzeja Zadar 186. rođendan Arheološkog muzeja Zadar