U povodu dana Grada Zadra i blagdana svetog Krševana u Hrvatskom narodnom kazalištu održana je svečana sjednica Gradskog vijeća Grada Zadra.
Gradonačelnik Zvonimir Vrančić obratio se uzvanicima s kratkim osvrtom na realizirane i započete projekte u ovoj godini.
Dodijeljena su javna priznanja Grada Zadra.
Nagradu za životno djelo dobio je Julije Derossi za izniman doprinos gradu Zadru, hrvatskoj kulturi i znanosti.
Nagrade Grada Zadra dobili su Abdulah Seferović za iznimno djelo Photographia Iadertina, Šime Fantela i Igor Marenić za rezultate i zasluge na području sporta, Josip Lisac za zasluge na području kulture i znanosti, Zdenka Pavić za djela humanosti i plemenitosti, udruga DDK Kalelarga za humanost.
Grbove Grada Zadra dobili su JK Sv. Krševan za zasluge na području sporta, Jasmina Vukić za humanost, plemenitost i požrtvovnost, OŠ Šimuna Kožičića Benje za rezultate na području odgoja i obrazovanja, Elvis Perinčić i Predrag Tomašek za humanost i požrtvovnost.
Grb Grada Zadra temeljem odluke gradonačelnika dobio je Jozo Kasipović za humanost, plemenitost i požrtvovnost.

Svečana sjednica Gradskog vijeća