Gradonačelnik Živko Kolega,   direktor  tvrtke Lavčević d.d. Split  Petar Anić te direktor Lavčević Inžinjeringa d.o.o. Ivo Rako potpisali su danas ugovore o uređenju okoliša i dvorane Višnjik.

Gradonačelnik Živko Kolega,   direktor  tvrtke Lavčević d.d. Split  Petar Anić te direktor Lavčević Inžinjeringa Ivo Rako potpisali su danas ugovore o uređenju okoliša i dvorane Višnjik.

Prema tim ugovorima  tvrtka Lavčević se obavezuje dovršiti prvu fazu radova do 15. svibnja, kako bi dvorana bila spremna za utakmice rukometnog kvalifikacijskog turnira za Olimpijske igre u Pekingu, koji se igra od 30. svibnja do 1. lipnja.

Dovršit će se velika dvorana sa pratećim prostorijama te okoliš, a do 15. rujna biti će gotove i četiri male dvorane sa pratećim prostorijama.

POTPISANI UGOVORI ZA DOVRŠENJE OKOLIŠA I DVORANE VIŠNJIK