U Gradskoj vijećnici ministar turizma i potpredsjednik ADAC-a

Zamjenik gradonačelnika Grada Zadra Dražen Grgurović  upriličio je primanje u Gradskoj vijećnici  za ministra turizma Republike Hrvatske g. Veljka Ostojića, te potpredsjednika njemačkog autokluba ADAC-a zaduženog za turizam, ujedno  predsjedavajućeg ADAC-a  u njemačkoj pokrajini Schleswig Holstein  g. Maxa Sticha u pratnji generalnog konzula Republike Hrvatske u Mϋnchenu g. Vladimira Duvnjaka.

Tako je Zadar kao atraktivno turističko središte bio još jednom mjesto susreta za dužnosnike koji rade na  razvoju turizma u cilju stvaranja još bolje turističke ponude, osobito  za turiste koji dolaze iz prijateljske Savezne Republike Njemačke.