Susret zamjenika gradonačelnika gosp. Ivice Vlakića s Udrugom Slavonsko Brodski Biciklist

Zamjenik gradonačelnika gosp. Ivica Vlakić susreo se danas s Udrugom Slavonski Brodski Biciklist na Narodnom trgu povodom 4. Memorijalnog biciklističkog ultramaratona koji je krenuo sa Ovčare,a krajnji cilj je Dubrovnik.

Sudionici prolaze kroz gradove koji su najviše podnijeli stradavanja tijekom Domovinskog rata te pale svijeće na spomen obilježjima u čast svim poginulim žrtvama rata. Udrugu su osnovali branitelji i njihova djeca, a cilj projekta je promocija biciklizma kao zdravog načina života te promocija Slavonije i Hrvatske kao biciklističke destinacije. Realizacijom ovog projekta obilježava se Dan pobjede i Domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja.