Povodom Tjedna održive energije a u sklopu programa „Sustavno gospodarenje energijom u gradovima i županijama u RH“ koji se provodi u suradnji s Programom Ujedinjenih naroda za razvoj u Hrvatskoj (UNDP) i Ministarstvom gospodarstva, rada i poduzetništva, Grad Zadar je u ponedjeljak 11. travnja 2011. god. u dvorani Muzeja antičkog stakla organizirao edukacijsku radionicu „Gospodarenje energijom u zgradarstvu“. Radionica je bila namijenjena tehničkim osobama/domarima u javnim objektima koji su u vlasništvu Grada Zadra i na njoj su predstavljene mjere i korisni savjeti učinkovitog korištenja energije u zgradarstvu te gospodarenja potrošnjom vode. Radionicu su održale predstavnice UNDP-a Jelena Atlić McColan i Lana Hudetz.

Povodom Tjedna održive energije a u sklopu programa „Sustavno gospodarenje energijom u gradovima i županijama u RH“ koji se provodi u suradnji s Programom Ujedinjenih naroda za razvoj u Hrvatskoj (UNDP) i Ministarstvom gospodarstva, rada i poduzetništva, Grad Zadar je u ponedjeljak 11. travnja 2011. god. u dvorani Muzeja antičkog stakla organizirao edukacijsku radionicu „Gospodarenje energijom u zgradarstvu“. Radionica je bila namijenjena tehničkim osobama/domarima u javnim objektima koji su u vlasništvu Grada Zadra i na njoj su predstavljene mjere i korisni savjeti učinkovitog korištenja energije u zgradarstvu te gospodarenja potrošnjom vode.  Radionicu su održale predstavnice UNDP-a Jelena Atlić McColan i Lana Hudetz.