Djecu sudionike Jadera festa 2008. i njihove voditelje te organizatore festivala primili su u Maloj vijećnici Grada Zadra dogradonačelnik Dražen Grgurović i članica Poglavarstva Grozdana Perić.

Grad Zadar je suorganizator Jadera festa, već tradicionalnog festivala koji okuplja djecu Zadra, Zadarske županije i djecu gradova prijatelja iz inozemstva, a ove godine ima i učesnike iz Italije, Slovenije, Bugarske i BiH.
Dogradonačelnik Dražen Grgurović je zaželio djeci dobrodošlicu u Zadar i uspjeh na festivalu, te uručio prigodne darove kao uspomenu na njihov boravak u Zadru.

Primanje za sudionike Jadera festa 2008.