Gradonačelnik grada Zadra Božidar Kalmeta sa svojim suradnicima upriličio je primanje za najuspješnije zadarske  sportaše, osvajače medalja na nedavno završenim 17. Mediteranskim igrama u turskom Mersinu u pratnji njihovih trenera:jedriličare Šimu Fantelu i Igora Marenića (u klasi „470“ - zlatna medalja), jedriličarke Eniu Ninčević (koja,  spriječena drugim sportskim obvezama, nije mogla nazočiti primanju) i Romanu Župan (u klasi „470“ - srebrna medalja),te boksača Josipa Bepa Filipija (hrvatski teškaš - srebrna medalja).

Gradonačelnik im je čestitao na postignutim uspjesima te obećao i daljnju potporu Grada Zadra njihovom radu.

Primanje za sportaše Primanje za sportaše Primanje za sportaše Primanje za sportaše