U povodu održavanja Prvog svjetskog prvenstva u pikadu – Zadar 2009., zamjenik gradonačelnika Grada Zadra Dražen Grgurović upriličio je primanje za izaslanstvo sastavljeno od predstavnika Svjetske i Europske pikado organizacije te domaćina, Hrvatskog pikado saveza. Tom prigodom zamjenik gradonačelnika Grgurović izrazio je zadovoljstvo što je upravo grad Zadar odabran za održavanje 1. svjetskog prvenstva u pikadu te čestitao predsjedniku Svjetske organizacije Alexanderu von Egenu na izvrsnoj organizaciji. Okupljenima su se s nekoliko prigodnih riječi i zahvala obratili predsjednik Svjetske organizacije Alexander von Egen, predsjednik Europske organizacije Karl Plank te predsjednik Hrvatskog pikado saveza Mate Vukoja.

pikado_1245843945.jpg   pikado_3_1245843965.jpg

PRIMANJE ZA ORGANIZATORE PRVOG SVJETSKOG PRVENSTVA U PIKADU