"Poskoci" obilježili 25. godišnjicu osnutka
Specijalna jedinica "Poskoci" Zadar osnovana je 15. listopada 1990. godine.

Pripadnici SPJ "Poskoci" obilježavaju danas 25. godišnjicu osnutka. Obilježavanje je, kao i svake godine, započelo svečanim postrojavanjem ispred nekadašnjeg odmarališta "Čazma" na Relji, a nastavilo se polaganjem vijenaca i paljenjem svijeća pred Središnjim križem na Gradskom groblju. U ime Grada Zadra obilježavanju su nazočili zamjenik gradonačelnika Grada Zadra, Zvonimir Vrančić i predsjednik Gradskog vijeća Grada Zadra, Živko Kolega sa suradnicima.

"Poskoci" obilježili 25. godišnjicu osnutka "Poskoci" obilježili 25. godišnjicu osnutka "Poskoci" obilježili 25. godišnjicu osnutka "Poskoci" obilježili 25. godišnjicu osnutka "Poskoci" obilježili 25. godišnjicu osnutka "Poskoci" obilježili 25. godišnjicu osnutka