Ministar turizma u Zadru
Dodijeljeno oko 3,5 milijuna kuna za sufinanciranje ulaganja u povećanje kvalitete i dodatne ponude u turizmu.

Anton Kliman, ministar turizma, posjeltio je Zadar kako bi potpisao 70 ugovora s korisnicima programa Konkurentnost turističkog gospodarstva za područje Zadarske županije. Kroz te ugovore dodijeljeno je oko 3,5 milijuna kuna za sufinanciranje ulaganja u povećanje kvalitete i dodatne ponude u turizmu.

Nakon potpisivanja ugovora ministar Kliman je, u pratnji gradonačelnika Božidara Kalmete i djelatnika Turističke zajednice Grada i Županije, obišao i radove na palači Cedulin, koji su započeli u lipnju 2015. godine. Kada ti radovi budu gotovi, u palaču će se useliti Turističke zajednice Grada i Županije.

Ministar turizma u Zadru Ministar turizma u Zadru Ministar turizma u Zadru Ministar turizma u Zadru Ministar turizma u Zadru Ministar turizma u Zadru