Gradonačelnik Dukić na Meladi i Novom Bokanjcu
Uređenje zelenih površina i čišćenje glomaznog otpada.

Gradonačelnik Branko Dukić sa suradnicima obišao je Meladu i Novi Bokanjac. Predsjednik MO Maslina na Meladi, Mate Zorica gradonačelniku je ukazao kako postoji potreba za uređenjem pješačke staze prema OŠ „Bartul Kašić“. Također je istaknuo kako bi Tržnica Zadar i direktor Letinić morali uložiti dodatne napore u oživljavanje lokalne tržnice na Meladi. Direktor Odvodnje, Grgo Peronja izložio je trenutni status projekta izgradnje sustava oborinske i fekalne odvodnje, dok su djelatnici Nasada završavali uređenje zelenih površina, sadnju ovih stabala i uređenje staze do dječjeg igrališta.

Na Novom Bokanjcu u organizaciji Odsjeka za zaštitu okoliša,  a u prigodi Dana planeta Zemlje organizirana Zelena čistka. Djelatnici komunalnih tvrtki Vodovod, Nasadi i Čistoća, operativom i strojevima očistili su glomazni otpad odbačen u okoliš. Ovom prilikom uklonjeno je 27,2 tone otpada. Gradonačelnik Dukić još je jednom naglasio i podsjetio da niti treba niti je primjerno odlagati otpad u okoliš već su za to uspostavljena reciklažna dvorišta koja su svim građanima otvorena i dostupna potpuno besplatno. Dodao je kako svi moramo biti savjesni i odgovorni prema čistom okolišu koji smo naslijedili i takvog ga ostaviti sljedećim generacijama koje dolaze nakon nas.