Međunarodni dan joge
Vježbe joge na Pozdravu Suncu.

U utorak, 14. lipnja 22. s početkom u 19.30 sati  na Pozdravu Suncu i ove godine u Zadru obilježavamo Međunarodni dan joge. Indijsko veleposlanstvo u Zagrebu, u suradnji s Gradom Zadrom, TZ Grada Zadra i zadarskom udrugom „Umijeće življenja“ na taj način obilježit će  ovaj dan,  koji se slavi od 2014. kad su ga Ujedinjeni narodi,  uz potporu 175 zemalja svijeta  proglasili Međunarodnim danom joge.

Od 19.30 do 20.30 sati vježbe joge prezentirati će renomirani zadarski voditelji udruga za prakticiranje joge. Svi su pozvani i dobrodošli, bez obzira na godine i na iskustvo vježbanja yoga asana. Potrebna je samo prostirka za vježbanje, udobna odjeća te voda za osvježenje. Organizatori su: Veleposlanstvo Indije, Grad Zadar, TZ Grada Zadra, udruga Umijeće življenja Hrvatska te zadarski yoga centri : Ayus,centar zdravlja; Joga studio Lotos Zadar; Shiatsu masaže Zadar; Anahata yoga studio; Yoga i dance studio Vitalnost.