Međunarodni dan joge 2021.
21. lipnja

Indijsko veleposlanstvo u Zagrebu, u suradnji s Gradom Zadrom, TZ Grada Zadra i zadarskom udrugom „Umijeće življenja“ organiziralo je i ove godine prigodni program povodom Međunarodnog dana joge,  koji se slavi od 2014. Milijuni ljudi diljem svijeta uživaju u dobrobitima joge i upravo zbog njenih dobrobiti  Ujedinjeni narodi  11. prosinca 2014.g., uz potporu 175 zemalja svijeta proglašavaju  21. lipnja Međunarodnim danom joge.

Ove godine u Hrvatskoj održat će se prigodni program u preko dvadeset gradova. Zadar podržava ovu inicijativu već po peti put i samo je prošle godine prekinuta tradicija radi pandemije korona virusa.
Na zadarskoj rivi, uz Pozdrav Suncu, od 19.30 do 20.30 sati vježbe joge prezentirali su renomirani zadarski voditelji udruga za prakticiranje joge.

Međunarodni dan joge 2021. Međunarodni dan joge 2021. Međunarodni dan joge 2021.