Grad Zadar organizator je dobrotvornog koncerta Maestra Ive Pogorelića koji će se održati u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru, u srijedu 17. rujna 2003. godine s početkom u 19 sati i 30 minuta.

Sav prihod namijenjen je Dječjem vrtiću za djecu s teškoćama u razvoju, a bit će upotrebljen za kupnju aparata VERBOTON G10M, ožičanom sustavu za grupnu terapiju logopatija kod djece predškolskog uzrasta.

Na programu su djela Beethovena, Skrjabina i Rahmanjinova.

Karte će se prodavati na blagajni Hrvatske kazališne kuće Zadar od ponedjeljka 15. rujna.