Kneževa palača pred otvaranjem
Fotogalerija Galerija
Projekt rekonstrukcije ovog značajnog kulturno-povijesnog dobra trajao je ukupno 26 mjeseci.-FOTOGALERIJA

Gradonačelnik Grada Zadra, Božidar Kalmeta, sa suradnicima, zamjenikom Zvonimirom Vrančićem, pročelnicima i njihovim zamjenicima te uz pratnju predstavnika projektnih partnera obišao je Kneževu palaču prije nadolazećeg tehničkog pregleda. Do obilaska u petak, 16. prosinca 2016. godine, završena su sva testiranja na objektu te se dobivanje uporabne dozvole i stavljanje objekta u funkciju očekuje do kraja godine. Projekt rekonstrukcije ovog značajnog kulturno-povijesnog dobra trajao je ukupno 26 mjeseci uz sufinanciranje bespovratnim sredstvima Europske unije, koja su utrošena i opravdana sukladno obvezama iz Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava.