Gradonačelnik Dukić i pročelnici na sastanku s vijećnicima oko kreiranja proračuna Grada Zadra za sljedeću godinu
Razgovori o predloženim amandmanima.

U sklopu pregovora oko donošenja proračuna Grada Zadra za 2022.god. nastavljeni su sastanci gradonačelnika Branka Dukića i pročelnika upravnih odjela s predstavnicima klubova vijećnika Gradskog vijeća u sastavu Damir Burčul, Enio Meštrović, Adela Frank, Danijel Radeta i Ante Rubeša. Po zahtjevu vijećnika, gradske službe pisanim su se putem očitovale o dostavljenim prijedlozima za proračun. Na današnjem sastanku vijećnici su s resornim pročelnicima raspravljali o mogućnostima njihove realizacije odnosno uvrštenja u gradski proračun s rokovima realizacije. Razgovori će se nastaviti početkom sljedećeg tjedna:

- Danas smo detaljno raspravljali o konkretnim mogućnostima realizacije prijedloga vijećnika. Iako nismo suglasni sa svim prijedlozima mišljenja sam da smo korak bliže zajedničkom rješenju i finalizaciji gradskog proračuna. Početkom sljedećeg tjedna na stolu očekujemo konačne prijedloge amandmana za sjednicu Gradskog vijeća, kazao je nakon sastanka gradonačelnik Dukić.