Povodom proglašenja Stalne izložbe crkvene umjetnosti u Zadru pobjednikom ovogodišnje akcije VOLIM HRVATSKU – Plavi cvijet 2004. u kategoriji za originalnu turističku ponudu, gradonačelnica Ana Lovrin uručila je danas ovu nagradu Hrvatske turističke zajednice benediktinkama, čuvaricama zadarskog blaga i ravnatelju mons. Pavlu Keri.

Predstavljajući Zadar u završnici akcije VOLIM HRVATSKU u Cavtatu 29.listopada ove godine, gradonačelnica je primila dodijeljeno visoko priznanje ovoj specifičnoj ustanovi te je danas prigodom posjeta Stalnoj izložbi crkvene umjetnosti i Benediktinskom samostanu Sv. Marije osobno uručila nagradu i čestitala čuvaricama.