Članovi Gradskog poglavarstva Grada Zadra, predvođeni gradonačelnicom Lovrin i njenim zamjenikom dr. Kolegom, upisali su se jučer, povodom smrti Svetog Oca Ivana Pavla II. u Knjigu sućuti, otvorenu u Katedrali Sv. Stošije u Zadru.

Naime, odmah po završetku bdijenja u povodu smrti pape Ivana Pavla II. u nedjelju navečer, a nakon što se u knjigu sućuti prvi upisao zadarski nadbiskup msgr. Ivan Prenđa, u knjigu su se počeli upisivati i vjernici, pokazavši i na taj način svoje osjećaje prema Svetom Ocu.

Izraze poštovanja, zahvalnosti i ljubavi u Knjizi sućuti iskazali su tako jučer i najviši predstavnici Grada Zadra, kao i zaposlenici Gradske uprave.