Dani izvannastavnih aktivnosti osnovnih škola Grada Zadra 2017.
Fotogalerija Galerija
Gradonačelnik Branko Dukić obišao učenike i nastavnike.

I ove godine Grad Zadar organizirao je 8. po redu Dane izvannastavnih aktivnosti. Kao i  svih proteklih godina do sada, učenici zadarskih osnovnih škola, u čemu su im pomogli njihovi nastavnici i mentori, izložili su svoje likovne radove, održali recitale i predstave i zapjevali pjesme na temu "Mora i mornara". Također, bilo je tu i brojnih drugih aktivnosti kojima se djeca bave u školama pored svog osnovnog nastavnog programa. Učenike i nastavnike obišao je i gradonačelnik Grada Zadra, Branko Dukić, sa zamjenicima, Antom Babićem i Jagodom Surać, te pročelnikom UO za odgoj i školstvo, Josom Nekićem sa suradnicima. Za Grad Zadar ova je manifestacija od izuzetne važnosti jer se njome ukazuje na važnost sveobuhvatnog odgoja i obrazovanja u osnovnim školama koje uključuje ne samo klasično usvajanje znanja iz knjiga već i razvijanje svih kreativnih sposobnosti naše djece.

Dani izvannastavnih aktivnosti završili su prigodnim večernjim programom  na Morskim orguljama i Pozdravu suncu gdje je gradonačelnik Dukić dodijelio pohvalnice najboljim učenicima i zahvalnice njihovim mentorima za ostvarene rezultate na državnim natjecanjima, a sam program svečanosti obogatili su učenici svojim nastupima.