Na 77. sjednici Gradskog poglavarstva, održanoj 13.lipnja 2003.godine u Maloj vijećnici, prihvaćena je odluka o pokretanju postupka nabave radova izgradnje «Rasvjete mosta u Zadru», što je korak bliže realizaciji funkcionalnog i estetski vrlo prihvatljivog osvjetljavanja mosta
Na 77. sjednici Gradskog poglavarstva, održanoj 13.lipnja 2003. godine u Maloj vijećnici, prihvaćena je odluka o pokretanju postupka nabave radova izgradnje "Rasvjete mosta u Zadru", što je korak bliže realizaciji funkcionalnog i estetski vrlo prihvatljivog osvjetljavanja mosta. Planirana vrijednost nabave je 1.650.000,00 kn (bez PDV-a), a sredstva se osiguravaju iz Proračuna Grada Zadra. Odlučeno je, također, da se pokrene postupak nabave za rekonstrukciju ceste "Ulica Vladka mačeka i Biogradska cesta u Zadru", čime bi Zadar dobio još jedan kvalitetan ulaz, odnosno izlaz iz grada prema čvorištu Zadar 2. Planirana vrijednost ove investicije je 8.000.000,00 kuna (bez PDV-a). Prihvaćeno je i financiranje izvođenja radova sustava odvodnje u MO Ričine - ulice J.Jovića, J. Šižgorića i Put Kotlara vrijednih 3.142.313,32 kn (bez PDV-a) koji počinju u ponedjeljak. Izgradnjom ovog sustava, preko 110 kućanstava priključit će se na kolektor. Na sjednici Poglavarstva odlučeno je da se osnuje trgovačko društvo s ograničenom odgovornošću "Športski centar Višnjik" koje će obavljati djelatnosti vezane za izgradnju objekata na Višnjiku, odnosno stvaranje novih nekretnina i njihovu prodaju, iznajmljivanje vlastitih nekretnina, upravljanje nekretninama uz naplatu ili po ugovoru te upravljanje športskim arenama i stadionima. Na sjednici prihvaćeno izvješće o financijskom poslovanju trgovačkih društava u vlasništvu Grada Zadra za 2002.godinu bit će upućeno Gradskom vijeću na raspravu. Gradsko poglavarstvo Zadra prihvatilo je i prijedlog financiranja izrade koncepta kampanje permanentne promocije programa prevencije ovisnosti i zlouporabe opojnih droga čiji je cilj pozitivno utjecati na promjenu stava prema sadašnjim i bivšim ovisnicaima, upozoriti na zdravstvene posljedice uzimanja droga i rizičnog ponašanja, dodatno upoznati širu zajednicu s problemima suzbijanja ovisnosti, poticati na pojedinačni i grupni aktivitet, poticati ovisnike na liječenje te olakšati rehabilitaciju i resocijalizaciju bivših ovisnika. Poglavarstvo je danas prihvatilo i neka nova kadrovska rješenja direktora trgovačkih društava u vlasništvu Grada. Na dužnost direktora Trgovačkog društva "Poduzetnički inkubator" d.o.o Zadar imenuje se član Poglavarstva Perislav Zrilić koji će obje dužnosti obavljati uz jednu naknadu, dok se dosadašnji direktor "Inkubatora" Miho Vuković imenuje na dužnost direktora Trgovačkog društva Nasadi d.o.o. Zadar. Razrješeni direktor tog društva Joso Malta rasporedit će se na neku drugu dužnost unutar "Nasada".